Obóz letni Ostróda 2013

Obóz letni Ostróda 2013

Obóz letni Ostróda 2013

Klub Artystyczno-sportowy Unicus

Klub artystyczno- sportowy Unicus istnieje od 1990 roku. Prowadzimy zajęcia gimnastyki z elementami akrobatyki dla dzieci i młodzieży już od 6 roku życia. Akrobatyka jest dyscypliną sportu wszechstronnie rozwijającą ciało dziecka. Nasze zającia łączą w sobie dużo ćwiczeń ogólnorozwojowych, które mają na celu podnoszenie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Wszechstronnie rozwijamy wytrzymałość, zręczność oraz orientację przestrzenną, a także siłędziecka. Są to kierowane do wszystkich dzieci bez względu na wady postawy czy inne zaburzenia.

Naukę rozpoczynamy podstawowymi elementami takimi jak przewroty w przód i w tył, stanie na głowie, stanie na rękach i mostek. Wszystkich elementów uczymy się z asekuracją!!! Następnie przechodyimz do nauki gwiazd, mostków ze stania, przerzutów i trudniejszych elementów.

Zajęcia prowadzimy w kilku warszawskich szkołach na terenie Pragi Północ, Białołęki, Tarchomina i Targówka. Szczegóły dotyczące lokalizacji i terminów zajęć znajdują się w zakładce Akrobatyka.

Dwa razy do roku, dla naszych podopiecznych organizujemy obozy sportowe, zimowy w Wiśniowej i letni w Ostródzie. Szczegóły dotyczące obozów znajdują się w zakładce Obozy.

Najbardziej zmotywowane dzieci mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas pokazów, które odbywają się podczas imprez organizowanych przez zaprzyjaźnione z nami szkoły i instytucje. Zdjęcia i nagrania z pokazów dostępne są w zakładce Galeria.

Dodatkowe informacje można uzyskać bezpośrednio przed lub po treningu od instruktora prowadzącego lub pod numerem telefonu trenera Andrzeja Piątkowskiego: 602 444 273 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli chcieliby Państwo aby ich dzieci rozwijały się prawidłowo poprzez dobrą zabawę i sport, zapraszamy do nas. Pierwszy trening jest bezpłatny.

 

 

Trener Andzrej Piątkowski